piątek, 26 września 2014

Mini-konkurs

Pytanie konkursowe: obiekt na zdjęciu poniżej służy w Maroku jako...?


Nagroda: kupiona w Maroku zakładka do książki 
(widoczna poniżej na zdjęciu po lewej - z czarnym frędzlem)
o wartości ok. 8 zł. (20 MAD)

Regulamin mini-konkursu
 1. Organizatorem mini-konkursu jest właścicielka bloga Podróże w przystępnej formie.
 2. Fundatorem nagród w konkursie jest Monika Grobelna.
 3. Zadaniem uczestnika mini-konkursu jest odpowiedź na konkursowe pytanie pod konkursowym postem na blogu.
 4. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedną odpowiedź.
 5. Mini-konkurs trwa od momentu ogłoszenia na blogu do północy tego samego dnia.
 6. Spośród wszystkich nadesłanych odpowiedzi Autorka Bloga wybierze pierwszą, to znaczy najwcześniej udzieloną (wg godziny widocznej przy komentarzu), prawidłową odpowiedź.
 7. W sytuacji, gdy nie padnie żadna prawidłowa odpowiedź, o której mowa w punkcie 6, autorka bloga wybierze najbardziej zabawną w jej opinii odpowiedź. Wybór będzie miał charakter całkowicie subiektywny.
 8. Nagrodą główną w konkursie jednodniowym jest zakładka do książki o wartości 8 zł.
 9. Wyłonienie laureata przez Autorkę Bloga nastąpi nie później niż do godziny 23:59 dnia następnego.
 10. Uczestnik, który wygrał nagrodę zostanie poinformowany przez Autorkę bloga poprzez umieszczenie jednoznacznego komentarza pod wpisem związanym z konkursem oraz na Facebookowym funpage'u.
 11. Nagrody w Konkursie nie podlegają wymianie na inne nagrody ani na ekwiwalent pieniężny.
 12. Nagroda główna  zostanie wysłana do laureata w tygodniu, następującym po rozstrzygnięciu konkursu na wskazany adres na terenie Polski. 
 13. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne problemy techniczne, mające wpływ na wypełnienie warunków uczestnictwa w konkursie.
 14. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe dane podane przez Uczestnika, w szczególności za zmianę danych osobowych uniemożliwiającą odszukanie Uczestnika, któremu przyznano nagrodę.
 15. Organizator zastrzega sobie prawo do publikacji odpowiedzi zgłoszonych do konkursu na blogu travelsanysize.blogspot.com  oraz na Facebooku, oczywiście wraz z informacją o autorze odpowiedzi.
 16. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania konkursu w przypadku wpłynięcia poniżej trzech zgłoszeń.
 17. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych z konkursem, to jest jego organizacją i przeprowadzaniem. Zgłoszenie konkursowe oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z konkursem. Po zakończeniu konkursu wszystkie dane uczestników zostaną usunięte.
 18. Przed wzięciem udziału w konkursie każdy Uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem. Udział w konkursie będzie równoznaczny z akceptacją Regulaminu.
 19. Wszelkie reklamacje dotyczące mini-konkursu należy przesyłać za pośrednictwem formularza, znajdującego się na stronie głównej bloga Podróże w przystępnej formie.

6 komentarzy:

 1. jest to na 100% końcówka do korka w wannie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja bym powiedziała że to służy do maczania w czymś i okładania na ciele - np w olejku arganowym - improwizuję - alr to jedyne z czym mi sie kojarzy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jest to suszony kwiat kopru oczywiście - tyle to wiem na 100%

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Prawidłowa odpowiedź brzmi: wykałaczki do wydłubywania resztek jedzenia z zębów.
  Niestety, nie padła żadna prawidłowa odpowiedź na pytanie w mini-konkursie. Ho Tell Me More miał rację, że jest to kwiat kopru, ale nie była to odpowiedź na zadane pytanie.
  Po namyśle za najzabawniejszą odpowiedź uznaję "końcówkę do korka w wannie" Pauliny Zawadzkiej, którą proszę o kontakt w sprawie wysłania nagrody.
  Dziękuję wszystkim za udział w mini-konkursie i zapraszam do czytania bloga i udziału w innych konkursach.

  OdpowiedzUsuń